Vaikų kambario interjeras

Vaikų kambarys – tai unikali vieta namuose. Skirtingai nuo kitų patalpų, vaiko kambarį reikia stengtis atnaujinti kas 2 – 3 metus, atsižvelgiant, kaip auga ir vystosi vaikas. Mes ne visada galime atnaujinti vaiko kambarį taip dažnai, todėl pasirenkant kambario spalvas patartina į tai atsižvelgti.

Kad vaikų kambariui yra būdingas harmoningas vientisumas, iš pradžių reikia pasirinkti pagrindinius elementus, tai sienų spalvos, baldai, langų apipavidalinimas, bei kiti svarbus interjero elementai. Mūsų pasirenkami interjero elementai turi turėti tam tikrą ryšį, pavyzdžiui vienodų spalvų baldų apmušalai, ar kitos interjero detalės, apjungtos bendromis spalvomis ar savybėmis. Sienoms geriau pasirinkti pastelines spalvas, o papildomų detalių (žaislų, pagalvėlių, spintelių lentynėlių ir t.t.) spalvas, galima rinktis gana ryškias.

Nepamirškite, kad vaikas gyvena savo pasaulyje, kuris nepanašus į mūsų „suaugusių“ pasaulį. Ar sutampa jūsų ir vaiko požiūriai kas tame kambaryje turi būti, ir ko geriau nebūtu? Be to negalime pamiršti, kad vaikas gali turėti savo skonį kuris skirsis nuo jūsų. Reikia stengtis ieškoti kompromų, kas tiktu ir jums ir vaikui.

Pasirenkant kambario sienų spalvas atsižvelkite į vaiko būdą, jeigu vaikas ramus kambario spalvos gali būti šiek tiek ryškesnės, jeigu vaikas judraus būdo patartina rinktis raminančias spalvas, tokias kaip šviesiai žalsva ar žydra spalvos.

Nereikia perkrauti vaikų kambario ryškiomis spalvomis, tačiau kelios ryškios detalės paryškintų kambarį ir įneštų žaismingumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.