Paveikslai pagal užsakymą

Paveikslas pagal užsakymą, tai viena iš išeičių jeigu paveikslo pasirinkimą Jus atidėjote, iki interjeras bus visiškai užbaigtas. Tai labai dažnai daroma klaida, nes vėliau paaiškėja, kad pasirinkti paveikslą prie jau užbaigto interjero yra labai sudėtinga. Dažnai atsitinka, taip, kad jeigu tinka pats paveikslas, tada tas paveikslas nesiderina prie interjero, jeigu paveikslas dera prie interjero, tai ne visada būna tas paveikslas kurio mes iš ties norime.

Jeigu Jums patiko mano paveikslų stilius, ir radote paveikslą kurio norėtumėte, bet jis yra parduotas arba netinka jo dydžiai,  jus galite užsisakyti paveikslą.

Užsakyto paveikslo kaina, priklausys nuo paveikslo dydžio ir atlikimo technikos.

Kaip pavyzdys, paveikslai atlikti taškine technika, bus brangesni, ypač jeigu paveikslas yra didelis ir sudarytas iš daug atspalvių. Nes kiek vienas atspalvis, tai yra mažų taškučių derinys sudarytas iš  2 – 5 spalvų.

Šią techniką sukūriau pati ir per daugybe metų ją ištobulinau.  Tai daug laiko ir kruopštumo reikalaujanti technika, todėl ir kaina tokių paveikslų aukštenė.

Kiek laiko užtrunka paveikslo tapymas.

Paveikslo tapymas paprastai užtrunka 3 – 6 savaites. Bet kiek vienas darbas yra individualus, ir laikas gali skirtis.

Kaip užsakyti paveikslą.

Kad užsakyti paveikslą, Jums reikėtų susisiekti su manimi. Parašykite el. paštu ina@abstract.lt arba paskambinkite tel.  +370 623 07857

Man reikės žinoti, kokie paveikslai Jums patiko. Jeigu, tai paveikslas jau užbaigtam interjerui,  reikės interjero nuotraukų.

Jeigu užsakote sudėtingesnį paveikslą, prieš tapant, man reikės pamatyti interjerą gyvai, tuo atveju susitariame, kad aš atvažiuočiau su paveikslo pavyzdžiais iki Jūsų.

Jeigu kyla klausimų dėl paveikslo užsakymo, susisiekite su manimi, pasistengsiu atsakyti į Jūsų klausimus.