Paveikslai ofise – įmonės veidas

paveikslai-ofiseBiuro interjeras negali būti nuobodus, ar visiškai dalykiškas. Interjeras turi būti jaukus ir šiltas. Jūs galite papuošti savo ofiso sienas moderniais paveikslais. Tai nebūtinai turi būti labai brangūs meno kūriniai, visada galima rasti tinkančių jūsų biurui paveikslų už priimtiną kainą. Rinkdamiesi paveikslus biurui niekada nesižavėkite reprodukcijomis, nes kiekvienas apsilankęs jūsų ofise supras, kad tai tik meno šedevro reprodukcijos, nes jų originalai kainuoja milijonus. Geriau būkite originalūs ir pasirinkite originalius paveikslus. Ofiso patalpoms labiausiai tinka abstraktaus meno paveikslai, nes juos lengva priderinti prie interjero, jie ne taip greit atsibosta kaip realistiniai paveikslai.

Kodėl verta puošti biurus paveikslais?

Paveikslai ofiso laukiamajame kambaryje.
Jei jūsų biuras turi laukiamąjį kambarį kur jūsų klientai laukia paslaugos ar kol bus aptarnauti, tuomet tokią biuro patalpą būtina padaryti jaukią, kad klientams būtų malonu laukti. Daugelis mano, kad pastatytas televizorius išsprendžia sią problemą, tačiau taip nėra. Nes, televizorius, dažniausiai, rodo ne tai ką klientas norėtų matyti, o kai nėra galimybės perjungti kanalų jis tiesiog erzina. Daug geriau ofiso laukiamajame kambaryje sukurti jaukią atmosferą dekoruojant abstraktaus meno paveikslais, kuri atpalaiduotų ir ramintų. Paveikslus galima priderinti prie biuro kėdžiu ar kitu baldų spalvos. Taip pat galima derinti prie šviestuvų ar kilimo. Jei jūsų klientas jaučiasi gerai biuro laukiamajame, jis susidaro žymiai geresnę nuomonę apie jūsų įmonę ir teikiamas paslaugas.

Sukurkite ofiso tematiką

Ar norėtumėte, kad kiekvienas klientas vos tik atvėręs jūsų ofiso duris iš karto suprastų jūsų įmonės veiklos sritį ir iš karto pasijustų pataikęs ten kur reikia? Taip, tai jūsų sėkmės dalis. Paveiklsų pagalba sukurkite jūsų ofiso tematiką, kuri atspindetų įmonės veiklos sritį. Pavyzdžiui, kelionių agentūros ofisui puikiai tiks šviesūs, šiltų spalvų, paveikslai simbolizuojantys visad šviečiančią saulę, ramybę. Pervežimų įmonės ofisui tiks paveikslai vaizduojantys nuolatinį judesį, veržlumą, čia labiau tiks tamsesni paveikslai. Pasitelkę truputėlį fantazijos su abstraktaus meno paveikslais sukursite tematiką betkokiam biurui.

Įkvėpkite savo darbuotojus

Meno kūriniai gali būti naudinti jūsų darbuotojų įkvėpimui. Yra įodyta, jog jaukioje ir patogioje darbo aplinkoje darbuotojai dirba žymiai geriau. Ypač, jei darbas reikalauja kūrybiškumo, ar naujų idėjų, tam puikiai pasitarnaus abstraktaus meno paveikslai. Kiekviename biure neretai pasitaiko stresinių situacijų, paveikslai ramina ir atpalaiduoja, padeda grįžti prie darbo ramesniu mastymu.

Formuokite įvaizdį

Pveikslai ofise parodo ne tik įmonės veidą, bet daug ka pasako ir ten dirbančių žmonių asmenybes. Jei savo klientus ar verslo partnerius pakviesite į ofiso pokalbių kambarį išpuoštą gražiais paveikslai, sudarysite gerą nuomonę apie jus ir jūsų imonę. Kiekvienas apsilankęs jūsų ofise pamatys jog jūs turite skonį ir stilių. Paveikslai parodys jog jums rūpi ne vien uždirbami pinigai, tačiau turite ir kitų verybių, tuo ženkliai padidinsite verslo partnerių pasitikėjimą jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.