Paveikslai internetu: privalumai ir trūkumai

paveikslai_internetuKiekvienas stengiamės savo gyvenamąja aplinką paversti kuo jaukesne. Ją kuriame naudodami įvairias interjero detales, kaip paveikslai, skulptūros ar suvenyrai, įsodiname gėles į rankų darbo šamoto vazonus, pagalvėles esančias ant kušetės pačios išsiuvinėjame liaudiškais raštais. Patys kurdami namų interjerą įkvepiame jam jaukumo paskleisdami malonią aurą visuose namuose.
Dažnai kurdami interjerą asmenys atsiriboja nuo daugybės parduotuvėse siūlomų suvenyrų, taip stengdamiesi nekaupti daiktų. Nusprendę savo namų sienas prakalbinti tik paveikslų pagalba, kyla klausimas kokius paveikslus ir kaip rinktis. Tobulėjančios technologijos padovanojo galimybę naudojantis internetu  išsirinkti ir įsigyti norimą puošmeną. Daugelis iki šiol neapsisprendžia, ar taip išties geriau, juk išsirinktas paveikslas turi atspindėti sielą.

Kokie paveikslų pirkimo internetu privalumai?

Paveikslai internetu, pirmiausia, prieinami visiems, nepriklausomai nuo asmens gyvenamosios vietos. Užsinorėjote įsigyti karščiu alsuojančio paveikslo? Prašom! Jis iki Jūsų namų durų atkeliaus per kelias savaites. Jums dėl to nereikės pajudinti nė piršto jau nekalbant apie vykimą į kitą miestą. Pageidaujate konkretaus, galbūt mažai kam žinomo dailininko darbo? Kodėl gi ne! Daugelis menininkų yra susikūrę internetines svetaines, kuriose reklamuoja savo darbus, tuo pačiu siūlydami juos įsigyti. Paveikslai internetu suteikia galimybę rasti norimą daiktą, nesugaištant daug laiko.
Naudojantis technologijomis taip pat labai paprasta patikrinti konkretaus paveikslo kainą. Tomis pačiomis reprodukcijomis dažniausiai nesidrovi prekiauti ne kelios internetinės svetainės. Tačiau kainos atžvilgiu, galimi dideli skirtumai. Paveikslai internetu suteikia galimybę įsigyti patį pigiausią variantą, o ir dėlto neturi būti nemalonu, juk reprodukcijos tai masinė gamyba. Teisinga yra vertinti kiekvieną žmogaus brūkštelėjimą teptuku, tačiau jei tai tik antspaudas – kad ir pradinis variantas kurtas žmogaus rankomis, galutinis visgi naudojant šiuolaikines technologijas.

Kokie paveikslų pirkimo internetu trūkumai?

Kad ir kokį patogumą iššauktų įsigyti paveikslai internete, tačiau juk mes renkamės ne tik daiktą, bet ir istoriją, emociją, jausmą. Rekomenduojama nepagailėti brangaus laiko ir daikto ieškoti realiai. Paveikslai namuose skleidžia tam tikrą energiją. Pastaroji gali sumenkti dėl jai priskiriamo daiktiškumo. Dažnai patys menininkai savo darbus pardavinėja įvairiose mugėse ar tiesiog gatvėje. Tuomet pasitaiko nuostabi galimybė realiai pabendrauti su paveikslo autoriumi. Paveikslai internete nublanksta prieš realiuosius. Kad ir kokie puikūs ir funkcionalūs šiuolaikiniai fotoaparatai, tačiau jie negali perteikti emocijos, kuri pajuntama realiai pamačius šedevrą. Paveikslo rinkimasis turi būti kruopštus procesas, reikalaujantis daug pažinimui skirtų klausimų, kurių atsakymus turite rasti pats.

Paveikslai internete tampa vis populiaresni. Daugeliu atveju, rodo, tai ne žmonių noras sutaupyti laiko renkantis interjero detalę, o paprasčiausias paveikslo sudaiktinimas. Kuomet žmogaus ekspresija sulyginame su paprasčiausiai mechaniškai pagamintų būdu, nustojama paveikslams leidę kvėpuoti. Šopenhauzeris sakė, jog kiekvienas žmogus yra individas piešiantis savo ateitį gražiausiomis spalvomis. Sutikdami su jo mintimi rekomenduojame jį piešti gražų ir spalvingą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.